Yaşanılası rahatlıktaki konaklama ayrıcalığını Karabağ Vip Turizm ile tadın. Yurtiçinde ve yurtdışındaki seyahatlerinizde tecrübeli  personel ve iş ortakları ile ihtiyaçlara yönelik butik ya da kurumsal seyahatlerde arzu ve taleplere uygun konaklama seçeneklerini Karabağvip Turizm ayrıcalığında yaşayın.

Şehir merkezleri, turistik ve tarihi bölgeler yada ihtiyaçlarınıza göre fuar alanlarına yakın bölgelerde siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatlar ile konaklama hizmeti sunuyoruz. Tatil yapacağınız ya da herhangi bir organizasyonuna katılacağınız şehirde, anlaşma sağladığımız otellerde konaklayarak rahat ve konforlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi  tam anlamıyla karşılayan otellerde, ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlanmış odalarda konaklayarak, günün yorgunluğundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. İş birliği içinde olduğumuz  otellerde müşterilerimize nezih ve kaliteli bir otelcilik hizmeti sunulmaktadır.


Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için 0532 069 81 88 numaralı hattımızdan ya da info@karabagvip.com adresinden bizimle günün her saati iletişim kurabilirsiniz.